Oferta Office 365

 o365

Jako partner firmy Microsoft w zakresie usług chmurowych możemy naszym klientom zaproponować, sprawdzone rozwiązania dostępne w modelu abonamentowym.

Najważniejsze korzyści z wyboru modelu usługowego Office 365 w porównaniu do standardowego podejścia.

– Znacznie niższe koszty uruchomienia usługi
– Szybsze wdrożenie rozbudowanych rozwiązań
– Łatwa skalowalność kosztów w zależności od potrzeb. Klient płaci tylko za wykorzystywane usługi.

Dostęp z każdego urządzenia

Używaj Office`a na prawie każdym urządzeniu mobilnym (online lub off): Office 365 zawiera najnowszą wersję pakietu Office do ściągnięcia na twój komputer, ponadto możesz korzystać z tych samych aplikacji na tablecie i telefonie komórkowym. Każdy z pracowników może ściągnąć Office na 5 urządzeń.

Uzyskaj dostęp do dokumentów, gdziekolwiek jesteś: Zaloguj się do konta Office 365 aby uzyskać dostęp do plików przechowywanych w SkyDrive Pro.

Korzystaj z Office na żądanie: Streamuj aplikacje pakietu office na dowolnym komputerze z systemem Windows 7/8. Kiedy skończysz pracę, zapisz utworzone dokumenty w SkyDrive Pro, po skończonej pracy aplikacja jest usuwana z komputera.

Twórz i edytuj dokumenty przez twoją ulubioną przeglądarkę: Aplikacje dostępne przez www, zostały stworzone w taki sposób, abyś mógł szybko i wygodnie z nich korzystać. Ponadto spełnią obecne standardy.

Pracuj w grupie dzięki Office 365

Organizuj łatwo wideokonferencje: Dzięki Lync może korzystać z video konferencji w HD, a ponadto udostępniać swój ekran czy pracować wspólnie nad dokumentami i tworzyć łatwo notatki.

Zarządzaj efektywnie zespołem i projektami: Twórz skrzynki pocztowe i biblioteki dokumentów tylko dla zespołu, wszystkie elementy będziesz miał w Outlooku.

Udostępniaj dokumenty klientom i partnerom: Udostępniaj dokumenty, arkusze i prezentacje bezpośrednio z SkyDrive Pro.

Bądź w kontakcie z ludźmi: Office 365 dostarcza zintegrowane  aplikacje z sieciami społecznościowymi Śledź strony, dokumenty i najnowsze dyskusje na twoim newsfeed.

Easy IT

Zarządzaj wszystkimi usługami w jednym panelu: Stworzony portal dla administratorów IT, pozwala łatwo wykonywać większość zadań. Zarządzaj regułami anti-malware a anti-spam dla całej organizacji dzięki Office 365.

Wykorzystaj zabezpieczenia na każdym urządzeniu mobilnym: Włącz dostęp mobilny i zarządzaj regułami dostępu i zabezpieczeń dzięki zintegrowanej konsoli administracyjnej Exchange, aby chronić dane twojej firmy.

Wdrażaj Office na komputerach łatwo i wydajnie: Nowy Office jest teraz gotowy do działa po kilki kliknięciach od instalacji, wszystko dzięki wdrażaniu z wykorzystaniem stremowania aplikacji z usługi Office 365. Nowy Office może działać wspólnie z wcześniej wykorzystywaną wersją zainstalowaną na komputerze bez żadnych problemów.

Korzystaj z ciągłości biznesowej: Dzięki rozproszeniu geograficznemu naszych serwerów i centrum backup-u Microsoft zapewnia  99.9% SLA z gwarancjami finansowymi oraz wsparcie techniczne działu IT przez telefon.

Najlepsza jakość

Najnowsza technologia: Office 365 jest usługą w chmurze, dzięki czemu zawsze będziesz korzystał z najnowszej wersji bez konieczności problematycznych i czasochłonnych upgrade-ów.

Niskie koszty wdrożenia: Offie 365 nie wymaga kosztownych nakładów na hardware. Dostajesz najnowsze rozwiązania klasy enterprise ( pocztę klasy business z pojemnością 25 Gb na skrzyknę pocztową) bez konieczności kupowania, aktualizacji i utrzymywania serwerów.

Licencja na użytkownika usługi: Płać tylko za to, z czego korzystasz, licencja na użytkownika usługi umożliwia firmą i organizacją na elastyczne zarządzanie kosztami w zależności od potrzeb.

Obraz6

office 365 twoje wirtualne biuro

Kontakt

Cloud Solution

T. Kościuszki 103/105 bud. B

90-441 Łódź

NIP: 7252064486

KRS: 0000441976

REGON: 101514353

kontakt@cloudsolution.com.pl

+48 698 909 699

FacebookTwitterG+